Jeszcze bardziej nieformalne forum WSE

Nieoficjalne forum studentów Wyzszej Szkoly Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  

Share | 

Co Ci się nie podoba na WSE

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
mateus

Liczba postów : 11
Registration date : 05/06/2007

PisanieTemat: Co Ci się nie podoba na WSE   Czw Cze 07, 2007 1:16 am

Wiadomo, że każda uczelnia dąży do tego ab być jak najlepszą a w dodatku ideą naszej Uczelni jest to aby jak najbardziej ułatwiała ona sudentom naukę, jednak zawsze znajdą się pewne niedociągnięcia, które można by zmieniać.

Zaczynając od siebie chciałbym napisać, że okropnie nie podoba mi się postawa Szanownych Pań w kserze na Westerplatte a już szczególnie to Pani o blond włosach, bo wydaje mi się, że za każdym razem jak ją proszę o skserowanie czegokolwiek to tak jakby mi łaskę robiła, dziwne???
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
hobbi

Liczba postów : 28
Registration date : 15/05/2007

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Czw Cze 07, 2007 12:42 pm

dla mnie to zaden problem.wystarczy byc dla nich milym i ma sie jak nalezy.To taka zasada wymiennosci tudziez dobrego wychowania.Ty jestes mily, one sa mile. Mnie na przyklad martwi,ze nie ma palarni.Teraz w lecie jeszcze ujdzie ale w zimie jest to nie do wytrzymania,poniewaz palacze wychodza na zewnatrz na buszka i drzwi sa owteirane non stop przez co zimno leci dla reszty ludzi z uczelni.Poza tym nie lubie marznac przy paleniu a wydaje mi sie ze taka uczelni winna miec palarnie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
admin

Liczba postów : 36
Registration date : 09/05/2007

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Czw Cze 07, 2007 12:51 pm

panie od ksera...fakt....masakra....z lezka wspominam pare z Wroblewskiego, ktora byla tam w zeszlym roku....gdzie oni sie podziali??

a co do palarnii....mysle, ze problem sam sie rozwiaze poprzez ogolny zakaz wychodzenia na "dymka" w miejscach publicznych SmileSmileSmile

mnie jeszcze brakuje dobrej kawy na Wrobla....bo te z automatu sa, delikatnie mowiac, masakrycznie lurowato paskudne Razz

i co jeszcze zmienic?? hm...moze isc krok do przodu i zelektronizowac dziekanat?? zamiast stac w kolejce niektore sprawy (zapisy na listy, umawianie sie z dziekanem itp.) mozna spokojnie zalatwic droga mailowa. Na wielu uczelniach ten patent juz istnieje i sprawuje sie dobrze Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mateus

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Czw Cze 07, 2007 1:57 pm

Tak dla wyjasnienia ja zawsze staram się być miły do czasu aż ktoś nie potraktuje mnie niemile, a jeśli chodzi o palenie w miejscach publicznych, teren uczelni taki zakaz chyba by nie objął bo uczelnia jest miejscem autonomicznym, popatrzmy na AGH niby nie można spozywać alkoholu w miejscach publicznyc a co sie tam dzieje jeśli sa juwenali mimo, że policja kręci się w koło i kto przejdzie na druga stronę ulicy zstaje spisany:D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
hobbi

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Czw Cze 07, 2007 6:01 pm

poczeakmy zobaczymy co z palarnia bedzie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wilq
Admin

Liczba postów : 14
Registration date : 08/05/2007

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Pią Cze 08, 2007 1:11 am

Uczelnia zarowno jest i nie jest miejscem autonomicznym. Policja nie moze wejsc na teren bez zgody Rektora, ale pozostale prqawa ciagle obowiazuja (bhp, sanepid, prawo pracyy itp). Jesli chodzi o zakaz palenia w miejscach publicznych i miejscach pracy, zakaz jak najbardziej obowiazue. Poza tym Rektor, ktory sam nie pali i palenia nie lubi, takiej zgody nie wyda.

Jesli chodzi o dziewczyny z ksera - rzeczywiscie dla niektorych osob moglyby byc milsze, ale z drugiej strony sam widzialem jak laska ciepnela notatki na stolik i w srednio mily sposob zlozyla zamowienie... I fakt - jak sie jest dla nich mily to tez sa mile. (zeby przestac je traktowac bezosobowo - blondynka to Kasia, brunetka Madzia)

Parka z Wroblewskiego zrezygnowala bo nie mogla sie dogadac z eks-prorektorem Fitta... A poza tym na nich tez studenci sie skarzyli...

Dziekanat zdecydowanie moglby byc bardziej elektroniczny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://forumwse.forums1.net
admin

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Pią Cze 08, 2007 9:41 am

a tak przy okazji....co sie stalo z eks-prorektorem Fitta?? gdzie teraz wprowadza "porzadek"?? Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wilq
Admin

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Pią Cze 08, 2007 10:49 am

hmmmm, jesli mnie pamiec nie myli to jest na bezplatnym urlopie, co wiecej - nie wiem. Pod ziemie sie zapadl:)
Powrót do góry Go down
mateus

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Pią Cze 08, 2007 11:13 am

odnosnie dziekanatu to wiem że w przyszłym roku dla nowo przyjętych studentów, którzy najwięcej robią tłoku do dziekanatu będą wyznaczone nowe specjalne miejsca więc sądzę, że to sprawę ułatwi, zresztą mysle że napisanie maila luba zadzwonienie i umówenie sie na wizytę z Dziekanem w ten sposób nie robi żadnego problemu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
hobbi

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Pią Cze 08, 2007 11:30 pm

szkoda,ze w takim razie nie zobacze tego jak sie rozprawią z przyszlorocznymi w nastepnym roku...ech,szkoda,szkoda,ale jakos szczerze mowiac nie wierze w to,takie..hm...obiecanki..ale trudno okarze sie za pare miesiecy...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
admin

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Pią Cze 08, 2007 11:49 pm

hm...osobne kolejki dla 1. roku?? szkoda....nie ukrywam, ze wielka radoche sprawiala mi obserwacja "pierwszakow" stojacych pokornie w kolejce i wypytujacych sie "i jak?? bardzo gania w tym dziekanacie??" Razz

serio..to takie slodkie....az sie lezka w oku kreci na wspomnienie, ze samemu sie drzalo ze strachu przed pierwszym kontaktem z "paniami z dziekanatu" SmileSmileSmile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
hobbi

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Sob Cze 09, 2007 9:45 am

a tu mi sie nasuwa skojarzenie o zlosliwosci starszych. Dla pierwszorocznych nie sa to miłe przezycia, zwlaszcza gdy starszoroczni na ich widok zaczynaja pluć na czym świat stoi o te kolejki,a to de facto nie jest ich wina.Ale oczywiscie kazdy zachowuje sie jak jest wychowany,heh...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
admin

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Sob Cze 09, 2007 11:44 am

hobbi...czytaj dokladnie, co "starsi" pisza:

Cytat :
serio..to takie slodkie....az sie lezka w oku kreci na wspomnienie, ze samemu sie drzalo ze strachu przed pierwszym kontaktem z "paniami z dziekanatu" SmileSmileSmile

poprostu nauczeni doswiadczeniem wiemy, jakie to uczucie stac w kolejce i nie wiedziec, co Cie spotka za drzwiami opatrzonymi napisem "DZIEKANAT".

Ale skoro juz tak atakujesz, to mam nieodparte wrazenie, ze dla Ciebie kazda taka sytuacja byla i jest traumatycznym przezyciem. Szczerze Ci wspolczuje....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
hobbi

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Sob Cze 09, 2007 10:43 pm

ha ha ha, ja czytam uwaznie, po prostu nie lubie takie wspołczucia z nutką sarkazmu. Co do wspolczucia mojej osobie, jest to conajmniej zbędne...pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wilq
Admin

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Nie Cze 10, 2007 12:02 pm

rolofka napisał:

nam tez sie lezka kreci na wspomnienie jak na samym poczatku staliscie w kolejce:P
Powrót do góry Go down
julcyk

Liczba postów : 7
Registration date : 25/06/2007

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   Pon Cze 25, 2007 2:38 pm

uważam, że brakuje sali do nauki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Co Ci się nie podoba na WSE   

Powrót do góry Go down